• Akkumulátor PLC ER3V 3.6V JZSP-BA01
Ipari berendezések Akkumulátor PLC ER3V 3. 6V JZSP-BA01.
Ez a vadonatúj csere akkumulátor kompatibilis Ipari berendezés PLC. Teljesítmény, ipari berendezések ezzel a kiváló akkumulátor. Az újratölthető, túlterhelés elleni védelemmel ellátott kialakítás hosszabb élettartamot garantál.Teljesen kompatibilis, és úgy tervezték, hogy felülmúlja vagy megfeleljen az eredeti berendezés gyártójának specifikációinak, erre a termékre 30 napos pénz-visszatérítési garancia és egy év garancia vonatkozik.

Műszaki adatok 

Terméktípus Pót elem
Cell Type Lítium-ion
A sejteket 1
Feszültség 3,6V
Kapacitás 1000 mAh
Szín Silver
Méret

14.5*30.5mm


PLC ER3V 3,6V JZSP-BA01 Akkumulátor tippek: 
Csereakkumulátor vásárlásakor elengedhetetlen az eredeti és az új akkumulátor alapos összehasonlítása.

  • Gondosan vizsgálja meg a specifikációkat.
  • Győződjön meg arról, hogy az új akkumulátor fizikai méretei és alakja megegyezik az eredetiével.
  • Ellenőrizze, hogy az új akkumulátoron lévő rögzítési pontok vagy kapcsok kompatibilisek-e a készülékkel.
  • Győződjön meg arról, hogy a csereakkumulátor alkatrészszáma és névleges feszültsége megegyezik az eredetiével.
  • Győződjön meg arról, hogy az új akkumulátor csatlakozója méretében, alakjában és tájolásában megegyezik az eredeti csatlakozójával.

új vélemény

Note: HTML kód nem iileszthető be!
    Rossz           Kiváló
Hitelesítés

Akkumulátor PLC ER3V 3.6V JZSP-BA01

    Ingyenes szállítás elérhető
  • Cikkszám: HU-B09040024
  • Készletinfó: Készleten
  • $44,00
  • $35,00


Kapcsolódó termékek

Akkumulátor a PLC-10N 700AAC 12V 5300

Akkumulátor a PLC-10N 700AAC 12V 5300

Ipari berendezések Akkumulátor PLC-10N 700AAC 12V 5300. Ez a vadonatúj csere akkumulátor kompatibili..

$99,00 $124,00

Csereakkumulátor a Sinomdt SN-D-hez

Csereakkumulátor a Sinomdt SN-D-hez

Ez a vadonatúj csereakkumulátor kompatibilis a Sinomdt-tel. Az újratölthető, túlterhelés elleni véde..

$67,00 $84,00

Csereakkumulátor a MIDEA M71 M7PRO I10 M7-MAX BP14452A készülékhez

Csereakkumulátor a MIDEA M71 M7PRO I10 M7-MAX BP14452A készülékhez

Ez a vadonatúj csereakkumulátor kompatibilis a MIDEA-val. Az újratölthető, túlterhelés elleni védele..

$35,00 $44,00

Akkumulátor Newport HT70 BAT3205A 14,4

Akkumulátor Newport HT70 BAT3205A 14,4

Ipari berendezések Akkumulátor Newport HT70 BAT3205A 14,4. Ez a vadonatúj csere akkumulátor kompatib..

$86,00 $108,00

Címkék: Akkumulátor PLC ER3V 3.6V JZSP-BA01, HU-B09040024, Ipari berendezések Akkumulátorok

Nyilatkozat:

Fontos megérteni, hogy cégünk és a Akkumulatoregyplusz.com teljesen függetlenül működik azoktól a gyártóktól, amelyek termékeivel kompatibilisek lehetnek a cseretermékeink. Nem állunk kapcsolatban ezen gyártókkal, nem vagyunk felhatalmazással, engedélyükkel vagy forgalmazókkal. Továbbá a weboldalunkon eladásra kínált termékeket nem olyan gyártók gyártják, és nem is értékesítik olyan gyártók felhatalmazásával, amelyek termékeivel cseretermékeink kompatibilisek lehetnek.

FIZETÉSI MÓDOK FIZETÉSI MÓDOK